آیا عمل لابیاپلاستی بر میل جنسی خانم ها تاثیر می گذارد؟

تاثیر عمل لابیاپلاستی بر میل جنسی یکی از دغدغه های بانوان است. برخی از افراد ممکن است با تغییر شکل لبه ها، اعتماد به نفس بیشتری در رابطه با بدن خود داشته باشند و این می تواند بهبودی در تجربه جنسی و رضایت آنها ایجاد کند. همچنین، برخی از افراد ممکن است به دنبال رفع علائم ناخوشایندی مانند درد و تراشیدگی لبه ها باشند که می تواند تجربه جنسی را بهبود بخشد. با این حال، قبل از تصمیم به انجام لابیاپلاستی، مهم است با یک پزشک متخصص مشورت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه این جراحی ساده می تواند به بهبود ارگاسم شما در حین رابطه با همسرتان کمک کند، در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

لابیاپلاستی چه تاثیری بر روی میل جنسی می گذارد؟

تاثیر عمل لابیاپلاستی بر میل جنسی یکی از سوالات شایع خانم ها در خصوص انجام این جراحی است. هر ساله بسیاری از خانم ها به منظور تجربه ارگاسم بهتر، از یک جراح زیبایی زنان برای انجام این جراحی کمک می گیرند. برای برخی از خانم ها، افزایش اعتماد به نفس و کاهش بافت لب های واژن می تواند حس اعتماد به نفس آنها را در رابطه جنسی با همسرشان را بهبود بخشد. به طور کلی باید گفت که کاهش یا افزایش میل جنسی بعد از جراحی به تجربه و مهارت جراح بستگی دارد. و در صورتی که به یک جراح ماهر مراجعه کنید به هیچ عنوان با کاهش میل جنسی بعد از جراحی مواجه نخواهید شد.

دکتر ندا حاجیها جراح زیبایی زنان دارای بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، تجربه بالایی در اقدامات جراحی زیبایی واژن بالاخص این جراحی را برای زنانی که قصد دارند کیفیت زندگی جنسی خود را بالا ببرند کمک می کنند.

لابیاپلاستی چگونه می تواند میل جنسی را افزایش دهد؟

این جراحی شامل حذف پوست بیش از حد لابیا مینورا یا ماژورا از ولو یا ناحیه واژن خانم ها است. با کاهش اندازه لب های واژن، خانم ها می توانند یک رابطه جنسی لذت بخش در نهایت ارگاسم بهتر را تجربه کنند، زیرا تحریک پذیری کلیتوریس پس از این جراحی افزایش پیدا می کند.

افزایش میل جنسی در خانم ها

آیا عمل لابیاپلاستی موجب کاهش حساسیت کلیتوریس می شود؟

یکی از نگرانی هایی که اغلب برای خانم ها به وجود می آید این است که آیا پس از عمل تحریک پذیری کلیتوریس کاهش پیدا می کند؟ در جواب باید گفت خیر.

این جراحی نه تنها موجب کاهش حساسیت کلیتورال می شود بلکه با کاهش حجم بسیار پوست و بافت های اضافی که بر روی ناحیه کلیتوریس پوشانده است، موجب می شود تحریک پذیری این ناحیه بالاتر برود. البته از آنجایی که این ناحیه جزء یکی از مناطق بسیار حساس بدن خانم ها می باشد، جراح زیبایی زنان باید از تجربه و مهارت بسیار بالایی برخوردار باشد تا به اعصاب قرار گرفته در این منطقه آسیبی وارد نشود. هر یک از روش های جوانسازی واژن، اعتماد به نفس خانم ها را افزایش می دهد و باعث می شود که احساس بهتری نسبت به خود داشته باشد، که در نهایت منجر به داشتن یک رابطه جنسی با کیفیت نیز می شود.

آیا بعد از لابیاپلاستی احساسات جنسی را از دست خواهیم داد؟

بسیاری از خانم ها نمی دانند که انجام این عمل می تواند احساس و لذت جنسی را افزایش دهد. انجام عمل کاهش هود همزمان با این جراحی باعث حذف پوست اضافی روی کلیتوریس می شود. لابیاپلاستی همچنین می تواند دردهای به وجود آمده هنگام مقاربت را نیز کمتر کند. بزرگ شدن لب های واژن دلیل اصلی یک رابطه جنسی دردناک است.

تاثیر عمل لابیاپلاستی بر میل جنسی

سوالات متداول تاثیر عمل لابیاپلاستی بر میل جنسی

آیا لابیاپلاستی می‌تواند میل جنسی را کاهش دهد؟

برخی زنان ممکن است پس از انجام لابیاپلاستی احساس ناخوشایندی، درد یا عدم راحتی جنسی در ناحیه تحت عمل داشته باشند که می‌تواند تاثیر منفی بر روی میل جنسی آنها داشته باشد. همچنین، عوامل روانشناختی، استرس یا مشکلات رابطه نیز می‌تواند تاثیر منفی بر میل جنسی داشته باشد. ولی موقتی هستند و به مرور زمان با کاهش درد بهبود پیدا خواهد کرد، به طور کلی خود جراحی تاثیری موجب کاهش میل جنسی نمی شود.

آیا لابیاپلاستی تاثیری بر رضایت جنسی دارد؟

بله، برخی زنان ممکن است پس از انجام لابیاپلاستی احساس رضایت بیشتری از ظاهر و شکل لبه های خارجی دستگاه تناسلی خود داشته باشند که می‌تواند به بهبودی در رضایت جنسی و اعتماد به نفس آنها منجر شود. اما تاثیر لابیاپلاستی بر رضایت جنسی بستگی به عوامل مختلفی از جمله عوامل فردی، روانشناختی و رابطه دارد.

بهتر است بدانید…

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی زنان با توجه به ویژگی‌ها و شرایط فردی متفاوت است. برخی زنان پس از این جراحی، رضایت بیشتری از رابطه جنسی خود دارند. اما برخی دیگر ممکن است تغییرات ناخوشایندی را تجربه کنند که می‌تواند تاثیر منفی بر روی میل جنسی آنها داشته باشد. مهم است که قبل از تصمیم‌گیری، با پزشک متخصص مشورت کنید تا به شما راهنمایی دقیق‌تری برای شرایط شما ارائه کند.

لینک های مفید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =