info@drhajiha.com 88195831 (021)

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا تاچ

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا تاچ

منظور از لابیاپلاستی ترمیم لابیاها می باشد. بزرگ بودن و غیرقرینه بودن لابیامینورها علاوه بر اینکه از زیبایی ناحیه تناسلی کم می کند، می تواند در فعالیت های روزمره نیز برای خانم ها ایجاد اختلال کند. بسیاری از خانم ها از اینکه نمی توانند به راحتی به فعالیت ها و ورزش های خود ادامه دهند و همچنین به دلیل عدم توانایی پوشیدن لباس های تنگ و عدم رضایت همسر خود از رضایت رابطه جنسی، از بزرگ بودن لابیامینورهای خود شکایت دارند.

دکتر ندا حاجیها جراح زیبایی زنان با به کار گیری تکنیک های پیشرفته و روز دنیا و دستگاه های مجهز به انجام انواع لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا تاچ می پردازند. شما عزیزان می توانید برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از دکتر ندا حاجیها متخصص زنان و زایمان ، با شماره 88195831 021 و پیج اینستاگرام ایشان ارتباط برقرار کنید.

دلایل بزرگ شدن لابیامینورها

 • حاملگی
 • زایمان
 • یائسگی
 • افزایش بیش از حد وزن
 • عامل ژنتیک

فواید عمل لابیاپلاستی

بزرگ بودن لابیامینورها منجر به عفونت های ناحیه تناسلی شود و هرچه بهداشت رعایت شود به خاطر بزرگ بودن این لابیامینورها، محلی برای تجمع باکتری ها و عفونت های قارچی می شود. زمانی که اضافه های لابیاها برداشته می شود و از نظر زیبایی لابیاها اصلاح می شود و علاوه بر اینکه از نظر ظاهری یک نمای ایده آلی برای یک خانم می شود بلکه عفونت ها نیز از بین می رود.

نکاتی که قبل از جراحی لابیاپلاستی باید رعایت شود:

 • قبل از عمل بیمار باید به طور کامل معاینه شده باشد.
 • آزمایشات مربوط به اختلالات انعقاد خون، عفونت های احتمالی و آزمایش خون انجام شود.
 • پریود یا خونریزی های غیرطبیعی وجود نداشته باشد و بیمار باید در سلامت کامل باشد.
 • تست پاپ اسمیر باید انجام شود.
 • هیچ گونه تبخال یا زگیلی در ناحیه تناسلی فرد نباید وجود داشته باشد.

نکاتی که بعد از جراحی لابیاپلاستی باید مورد توجه قرار گیرد:

معمولا مراقبت های پس از جراحی لابیاپلاستی به انتخاب نوع جراحی توسط متخصص و جراح زیبایی زنان بستگی دارد.

مراقبت های پس از جراحی های لابیاپلاستی به روش سنتی

 • معمولا بیمار باید تا 48 ساعت پس از جراحی زمانی که از بیمارستان مرخص شد باید از کمپرس یخ استفاده کند. به گونه ای که 10 دقیقه کمپرس گذاشته می شود و 10 دقیقه برداشته می شود.
 • بهتر است تا 48 ساعت اول بیمار فعالیت های جسمی شدید نداشته باشد.
 • استراحت کامل به قطع خونریزی کمک بسیاری می کند.
 • بهتر است تا دو هفته از رفتن به محل کار اجتناب کرد.
 • تا دو ماه از برقراری رابطه جنسی خودداری کنید.
لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا تاچ

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا تاچ

لابیاپلاستی با لیزر

یکی از روش های عمل لابیاپلاستی که امروزه مورد توجه همگان به خصوص خانم ها قرار گرفته عمل لابیاپلاستی با لیزر می باشد. از بهترین لیزرهای مورد استفاده در این جراحی لیزر مونالیزا تاچ می باشد. با استفاده از دستگاه لیزر مونالیزا جراحی با بی حسی موضعی و بدون هیچ عارضه خاصی و به صورت کاملا سرپایی و در عرض ده دقیقه انجام می شود و حتی گاهی اوقات به لحاظ زیبایی نتیجه بهتری می توان دریافت کرد اما تمام این موارد بسته به شرایط بیمار دارد که معمولا پس از معاینه توسط پزشک مشخص می شود.

یکی از فواید استفاده از لیزر در عمل های لابیاپلاستی، کاهش احتمال ابتلا به عفونت ها، هماتوم ها و خونریزی های بعد از جراحی می باشد زیرا با استفاده از این لیزرها بند آوردن خونریزی در زمان عمل انجام می شود و به همین خاطر است که حین جراحی به بخیه کمتری نیاز است و در عین حال بعد از عمل عوارض کمتری ایجاد می شود.

مراقبت های بعد از جراحی لابیاپلاستی با لیزر

به دنبال جراحی با لیزر مونالیزا تاچ رعایت موارد ذکر شده کمی راحت تر می باشد البته که با انجام هر عملی اگر مراقبت های لازم صورت گیرد و فشار جسمی وارد نشود، بهبودی زودتر حاصل می گردد.

 • گذاشتن کمپرس یخ تا 48 ساعت اول
 • استراحت به مدت یک هفته تا 10 روز
 • رابطه جنسی از دو ماه در روش سنتی به یک ماه در روش جراحی با لیزر تقلیل پیدا می کند.

برای تماس با دکتر ندا حاجیها جراح زیبایی زنان در شمال تهران کلیک کنید.

دکتر ندا حاجیها در سال 1386 پس از فارغ التحصیل شدن در رشته پزشکی عمومی به مدت 2 سال در شاهرود، طرح پزشکی عمومی خود را گذراندند.

در سال 1395 ایشان موفق به دریافت بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و سپس دو سال به عنوان طرح دوره تخصص در استان کردستان به ارائه خدمات درمانی پرداختند.

دکتر حاجیها در حال حاضر در بیمارستان فوق تخصصی تندیس و مطب خود، مشغول به فعالیت در حوزه زنان، زایمان و نازایی، جراحی های ترمیمی و زیبایی زنان می باشند.

ایشان همواره تلاش خود را برای ارتقای دانش و مهارت خود به کار گرفته اند و با شرکت در کنگره های معتبر و یادگیری متدها و درمان های جدید در به روز نگه داشتن دانش خود کوشیده تا بتواند در بالاترین سطح استانداردها به هموطنان عزیز خدمت رسانی نماید.

دکتر ندا حاجیها

دکتر ندا حاجیها در سال 1386 پس از فارغ التحصیل شدن در رشته پزشکی عمومی به مدت 2 سال در شاهرود، طرح پزشکی عمومی خود را گذراندند. در سال 1395 ایشان موفق به دریافت بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و سپس دو سال به عنوان طرح دوره تخصص در استان کردستان به ارائه خدمات درمانی پرداختند. دکتر حاجیها در حال حاضر در بیمارستان فوق تخصصی تندیس و مطب خود، مشغول به فعالیت در حوزه زنان، زایمان و نازایی، جراحی های ترمیمی و زیبایی زنان می باشند. ایشان همواره تلاش خود را برای ارتقای دانش و مهارت خود به کار گرفته اند و با شرکت در کنگره های معتبر و یادگیری متدها و درمان های جدید در به روز نگه داشتن دانش خود کوشیده تا بتواند در بالاترین سطح استانداردها به هموطنان عزیز خدمت رسانی نماید.

پاسخ

شش − چهار =

Call Now Buttonتماس با دکتر ندا حاجیها