info@drhajiha.com 88195831 (021)

سفید کردن واژن با لیزر

سفید کردن واژن با لیزر

آیا شما هم از تیرگی ناحیه تناسلی خود رنج می برید؟ آیا به دنبال راهی حهت رفع تیرگی ناحیه تناسلی خود می باشید؟ کم عارضه و بی خطرترین روش جهت جوانسازی و رفع تیرگی واژن چیست؟

یکی از مشکلات شایع در بین خانم ها تیرگی ناحیه تناسلی می باشد و برای رفع این رتیرگی روش های مختلفی را به کار گرفته اند. در این مقاله سعی داریم عوامل موثر در بروز این عارضه و معرفی بهترین روش جهت رفع این مشکل بپردازیم. با ما همراه باشید.

شما عزیزان می تواند برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از دکتر ندا حاجیها متخصص زنان و زایمان ، با شماره زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : 88195831 021

علت تیرگی ناحیه تناسلی

تیرگی واژن ممکن است به دلایل مختلفی ایجاد شود. به طور کلی این عوامل شامل:

 • بالا رفتن سن
 • عامل ژنتیک
 • بارداری و زایمان
 • پوشیدن لباس های تنگ
 • سایش و اصطکاک پوست ناحیه تناسلی در اثر فعالیت های ورزشی
 • تغییرات هورمونی
 • شیو کردن موهای زائد ناحیه تناسلی
 • وجود برخی بیماری ها مانند عفونت و سندروم تخمدان پلی کیستیک
 • استفاده از محصولات شیمیایی مختلف

بهترین روش جهت روشن کردن ناحیه تناسلی

روش های مختلفی جهت روشن سازی ناحیه تناسلی به گوش همه ما رسیده است مانند استفاده از کرم های مختلف یا حتی استفاده از داروهای گیاهی متنوع که هر کدام از آنها ممکن است معایب و مزایایی داشته باشد. اما در کنار همه این روش ها، روش دیگری وجود دارد که امروزه طرفداران زیادی در بین خانم ها پیدا کرده است که با استفاده از آن در مدت زمان بسیار کوتاه می توان به نتیجه مطلوب و دلخواه خود رسید که در کنار آن عوارض بسیار کمی را به دنبال دارد.

رفع تیرگی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

روشن کردن ناحیه تناسلی به وسیله لیزر مونالیزا تاچ یکی از بهترین و موثرترن روش های درمان تیرگی ناحیه تناسلی می باشد که عوارض بسیار کمی را به دنبال دارد.

تیرگی ناحیه تناسلی معمولا به دلیل بالا رفتن میزان ملانین زیر لایه اپیدرم در ناحیه ایجاد می شود. با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ می توان بخش های بیرونی ناحیه تناسلی، تیرگی های ایجاد شده در لب های کوچک و بزرگ اندام تناسلی و ناحیه پرینه و مقعد شود.

امروزه از لیزر واژنینال جهت روشن کردن لابیاها و ناحیه تناسلی در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع با استفاده از این عمل رنگ ناحیه تیره شده تغییر می کند. این روش علاوه بر کاهش تیرگی ناحیه تناسلی، پوست را هم نرم تر و عملا منجر به جوانسازی پوست ناحیه می شود.

سفید کردن واژن با لیزر

سفید کردن واژن با لیزر

آیا سفید کردن واژن با لیزر درد دارد؟

درمان با لیزر مونالیزا یک روش کاملا غیر تهاجمی می باشد و هیچ دردی را برای بیماران ایجاد نمی کند اما با این حال قبل از آغاز درمان از کرم های بی حسی در ناحیه مورد نظر استفاده می گردد.

مزایای سفید کردن واژن با لیزر

 • غیرتهاجمی بودن روش
 • اثربخشی بالا و دریافت نتیجه در مدت زمان کوتاه
 • اثر ماندگاری بالا
 • جوانسازی و شادابی پوست واژن
 • بدون نیاز به بستری و استراحت
 • کوتاه بودن زمان درمان

دکتر ندا حاجیها در سال 1386 پس از فارغ التحصیل شدن در رشته پزشکی عمومی به مدت 2 سال در شاهرود، طرح پزشکی عمومی خود را گذراندند.

در سال 1395 ایشان موفق به دریافت بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و سپس دو سال به عنوان طرح دوره تخصص در استان کردستان به ارائه خدمات درمانی پرداختند.

دکتر حاجیها در حال حاضر در بیمارستان فوق تخصصی تندیس و مطب خود، مشغول به فعالیت در حوزه زنان، زایمان و نازایی، جراحی های ترمیمی و زیبایی زنان می باشند.

ایشان همواره تلاش خود را برای ارتقای دانش و مهارت خود به کار گرفته اند و با شرکت در کنگره های معتبر و یادگیری متدها و درمان های جدید در به روز نگه داشتن دانش خود کوشیده تا بتواند در بالاترین سطح استانداردها به هموطنان عزیز خدمت رسانی نماید.

دکتر ندا حاجیها

دکتر ندا حاجیها در سال 1386 پس از فارغ التحصیل شدن در رشته پزشکی عمومی به مدت 2 سال در شاهرود، طرح پزشکی عمومی خود را گذراندند. در سال 1395 ایشان موفق به دریافت بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و سپس دو سال به عنوان طرح دوره تخصص در استان کردستان به ارائه خدمات درمانی پرداختند. دکتر حاجیها در حال حاضر در بیمارستان فوق تخصصی تندیس و مطب خود، مشغول به فعالیت در حوزه زنان، زایمان و نازایی، جراحی های ترمیمی و زیبایی زنان می باشند. ایشان همواره تلاش خود را برای ارتقای دانش و مهارت خود به کار گرفته اند و با شرکت در کنگره های معتبر و یادگیری متدها و درمان های جدید در به روز نگه داشتن دانش خود کوشیده تا بتواند در بالاترین سطح استانداردها به هموطنان عزیز خدمت رسانی نماید.

پاسخ

10 − چهار =

Call Now Buttonتماس با دکتر ندا حاجیها