info@drhajiha.com 88195831 (021)

بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران

بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران

انتخاب بهترین متخصص زنان و زایمان برای همه ی خانم ها بسیار ضروری و حیاتی است، حتی دختران کم سن و سال هم برای فراگیری اطلاعاتی نیاز به آموزش از یک متخصص زنان و زایمان دارند، پس همه خانم ها در هر سن و شرایطی نیاز به یک محیط امن و خصوصی دارند که مشکلات زنانه شان را با متخصص در میان بگذارند.

چگونه می توان بهترین متخصص زنان و زایمان را انتخاب کرد؟

آیا می توان مشکلات و مسائل خصوصی را با فردی محرم و امن در میان گذاشت بدون هیچ ترس و دلهره ای؟

چه مولفه های در انتخاب بهترین متخصص زنان زایمان در تهران، نقش به سزایی دارند؟

 

دکتر ندا حاجیها جراح زیبایی زنان با به کار گیری تکنیک های پیشرفته و روز دنیا و دستگاه های مجهز به اقدام به درمان انواع بیماری های زنان و زایمان های طبیعی و سزارین می کنند. شما عزیزان می توانید برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از دکتر ندا حاجیها متخصص زنان و زایمان ، با شماره 88195831 021 و پیج اینستاگرام ایشان ارتباط برقرار کنید.

 

همگی از آن دسته پرسش های است که ممکن است در ذهن مخاطبین نقش بسته باشد، در این نوشتار نگارنده می خواهد در خصوص بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهد تا بتوانید انتخاب خوب و راحتی داشته باشید.

 

 

متخصص زنان و زایمان و نازایی کیست؟

کسی است که با تلاش و کوشش فراوان خود سال های گران عمر خود را صرف تحصیل در رشته پزشکی و سپس تخصص در حوزه زنان و زایمان کرده است و سپس به درجه تخصص نائل آمده است تا بتواند به جامعه و مردم کشورش به خوبی خدمت رسانی کند. تمامی بیماری های مرتبط به اندام تناسلی زنانه را می شناسند و راه کار خوبی برای درمان آن دارند، در سه مرحله از زندگی زنان نقش به سزایی دارند، در ابتدا برای چکاپ و بررسی سلامت ناحیه زنانه و سپس در برهه حساس بارداری در کنار آن ها می ماند و  تا بتواند با کمک و راهنمایی های خود فرزندی سالم به دنیا بیاورند، در زمینه نازایی هم نیز تخصص و مهارتی دارند در تشخیص و درمان ناباروری خانم ها نیز موفق عمل می کند.

توصیه های مهم برای یافتن بهترین متخصص زنان

قبل از هر کاری باید فاکتور های برای خودمان مشخص کنیم تا بتوانیم بر اساس آن ها انتخاب خوبی داشته باشیم، ممکن است یک سری از مولفه های برای هر فردی در اولویت باشد و برای دیگر در رده های بعد قرار بگیرد، به همین خاطر تهیه لیستی از خصیصه های بهترین متخصص زنان و زایمان می تواند در تایید صلاحیت پزشک یاری رسان باشد.

بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران

بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران

در انتخاب بهترین متخصص زنان موارد زیر را در نظر داشته باشید

 • میزان تحصیلات و سوابق پژوهشی، پزشک در کجا و چه مدت تحت آموزش قرار گرفته است و به چه میزان پژوهش در این زمینه پرداخته است.
 • تجربه و سابقه کاری بالا
 • نوع جنسیت پزشک، زیرا برای برخی از خانم ها مهم است که پزشک متخصص زنان حتما زن باشد تا راحت باشند.
 • موقعیت مکانی در دسترس برای انتخاب متخصص زنان و زایمان خوب بسیار حائز اهمیت است، زیرا در وقت و هزینه صرفه جویی می شود.
 • میزان اعتبار و خوش نامی پزشک
 • محرم اسرار بودن
 • مهارت برقراری ارتباط با بیمار
 • دریافت شرح حال از بیمار با حوصله و خوش رویی
 • بیمار محور بودن پزشک، این که منافع اقتصادی خود را به سلامتی بیمار ترجیح ندهد بسیار مهم است.
 • دلسوز و مهران باشد.
 • نوع بیمارستان محل خدمت
 • منصف بودن در دریافت هزینه ویزیت
 • برنامه ریز و دقیق برای جلوگیری از اتلاف وقت بیماران
 • مسئولیت پذیر
 • یک متخصص زنان و زایمان باید صبور باشد.
 • مورد اعتماد باشد و رضایت بالای از بیماران را به همراه داشته باشد.
 • به روش های نوین و به روز مسلط باشد و مدام خود را آپدیت کند.

 

 

نحوه انتخاب بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران چگونه است؟

می توانید از طریق فضا های وب سایتی که در اختیار دارید با سرچ واژه بهترین متخصص زنان به این مهم دست یابید.

هم چنین یکی دیگر از راه های شناخت بهترین متخصص زنان جویا شدن احوالات بیماران سابق او بوده است مشورت و پرس و جو از آن ها کمک شایانی به شما می کند.

حیطه کاری متخصصین زنان و زایمان

زمینه ی فعالیت ان ها در 4 گرایش اصلی دسته بندی می شود:

 • در زمینه انواع سرطان های مربوطه به اندام تناسلی زنانه، در این حوزه گرایشی پزشک در خصوص سرطان شناسی چگونگی تشخیص و درمان آن آموزش دیده باشد.
 • مراقبت های ویژه دوران بارداری
 • تشخیص و درمان ناباروری در میان خانم ها
 • جراحی های زیبایی واژن که به ترمیم و جوان سازی این ناحیه می پردازد.

بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران

اهمیت انتخاب بهترین متخصص زنان و زایمان

اغلب بیمار های زنانه از حساسیت بالایی برخوردارند به همین دلیل است در انتخاب پزشک معالج باید نهایت دقت را به خرج داد تا خطراتی سلامتی فرد را تهدید نکند.

نکات مهم در ارتباط با انتخاب بهترین متخصص زنان و زایمان

 • برای این که هزینه های درمانی شما سر به فلک نکشد می توانید در مورد نوع شرکت بیمه طرف قرار داد پزشک تان سوال کنید تا بتوانید از بیشترین سود مالی در ارتباط با هزینه ویزت و درمان بهره مند شوید و از نگرانی های مالی تان کاسته شود و بر روی روند درمانی متمرکز شوید. البته نباید از دیگر معیار های انتخاب بهترین متخصص زنان و زایمان غافل شوید.
 • قبل از مراجعه به پزشک می توانید پرسش های را آماده کنید تا ابهامات ایجاد شده در ذهن تان را رفع کنید.
 • دلایل مختلفی برای مراجعه به بهترین متخصص زنان وجود دارد که فرد در اولین قدم برای درمان به انتخاب بهترین متخصص زنان و زایمان می پردازد.

جمع بندی مبحث بهترین متخصص زنان و زایمان

همواره به خاطر داشته باشید برای تشخیص و درمان خود بهتر است در زمان مناسبی به یک متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید تا با تشخیص زود هنگام روند بهبودی راحت تری را پشت سر بگذارید.

در پایان این که اگر در کلان شهری مانند تهران زندگی می کنید و قصد مراجعه به پزشک زنان و زایمان را دارید، می توانید از مقاله پیش رو کمک بگیرید.

راه های ارتباطی با دکتر ندا حاجیها متخصص زنان و زایمان :

دکتر ندا حاجیها در سال 1386 پس از فارغ التحصیل شدن در رشته پزشکی عمومی به مدت 2 سال در شاهرود، طرح پزشکی عمومی خود را گذراندند.

در سال 1395 ایشان موفق به دریافت بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و سپس دو سال به عنوان طرح دوره تخصص در استان کردستان به ارائه خدمات درمانی پرداختند.

دکتر حاجیها در حال حاضر در بیمارستان فوق تخصصی تندیس و مطب خود، مشغول به فعالیت در حوزه زنان، زایمان و نازایی، جراحی های ترمیمی و زیبایی زنان می باشند.

ایشان همواره تلاش خود را برای ارتقای دانش و مهارت خود به کار گرفته اند و با شرکت در کنگره های معتبر و یادگیری متدها و درمان های جدید در به روز نگه داشتن دانش خود کوشیده تا بتواند در بالاترین سطح استانداردها به هموطنان عزیز خدمت رسانی نماید.

دکتر ندا حاجیها

دکتر ندا حاجیها در سال 1386 پس از فارغ التحصیل شدن در رشته پزشکی عمومی به مدت 2 سال در شاهرود، طرح پزشکی عمومی خود را گذراندند. در سال 1395 ایشان موفق به دریافت بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و سپس دو سال به عنوان طرح دوره تخصص در استان کردستان به ارائه خدمات درمانی پرداختند. دکتر حاجیها در حال حاضر در بیمارستان فوق تخصصی تندیس و مطب خود، مشغول به فعالیت در حوزه زنان، زایمان و نازایی، جراحی های ترمیمی و زیبایی زنان می باشند. ایشان همواره تلاش خود را برای ارتقای دانش و مهارت خود به کار گرفته اند و با شرکت در کنگره های معتبر و یادگیری متدها و درمان های جدید در به روز نگه داشتن دانش خود کوشیده تا بتواند در بالاترین سطح استانداردها به هموطنان عزیز خدمت رسانی نماید.

پاسخ

2 × سه =

Call Now Buttonتماس با دکتر ندا حاجیها